українська російська англійська
2018-й буде переломним та покаже вдалий результат у виконанні усіх задуманих цілей, – Міністр оборони України
23.01.2018 | 20:44
Міністерство оборони України

Під час засідання Комітету реформ Міністерства оборони України та ЗС України Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак висловив вдячність іноземним радникам від країн НАТО, волонтерам, усім, хто бере участь у реформуванні відомства.

«Дякую за віру у те, що наші проблеми та завдання будуть виконані, що переживаєте все усім серцем та сподіваюсь, що 2018-й буде переломним та покаже вдалий результат у виконанні усіх задуманих цілей. Ми маємо чути один одного і зустрічатися якомога частіше, тоді однозначно будуть позитивні зміни й вдасться усе задумане, – сказав Степан Полторак.

Він зазначив, що 17 січня 2018 року на засіданні РНБО України було обговорено і підтримано проект закону «Про національну безпеку України». «У законопроекті враховано всі пропозиції Міністерства оборони», – підкреслив Міністр.

Він наголосив, що Закон врегульовує основи та принципи державної політики у сфері національної безпеки і оборони з урахуванням набуття членства в ЄС та НАТО, механізми вдосконалення демократичного цивільного контролю над сектором безпеки і оборони, зокрема, створення засад цивільного Міністерства оборони, а також систему керівництва Збройними Силами, зокрема, розподіл завдань, функцій, повноважень, відповідальності та підзвітності керівництва відомства та ЗС України.

«Прийняття Закону – однозначне свідчення про незворотній шлях щодо вступу України до ЄС та НАТО», – зазначив Степан Полторак.

 

версія для друку