українська російська англійська
МІП у зоні АТО: На території Байдівської сільської ради в ефірі присутні вісім українських телеканалів
25.01.2018 | 13:15
Міністерство інформаційної політики України

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Байдівської сільської ради Старобільського  району Луганської області.

"На території Байдівської сільської ради в ефірі присутні вісім українських телеканалів, а от цифрове телебачення "Т2" відображає не повний пакет каналів, тому сімдесят відсотків домогосподарств надають перевагу супутниковому телебаченню", - повідомляє радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

Олексій Козаченко, голова Байдівської сільської ради, розповів, що село забезпечене мережею Інтернет, а це – доступ до української інформації, законодавчої бази.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 серпня 2017).

 

версія для друку