українська російська англійська
Мінрегіон закликає регіони прискорити подання проектів для фінансування з Фонду регіонального розвитку у 2018-му, - Лев Парцхаладзе
26.01.2018 | 11:28
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України закликає регіони прискорити подання переліків перспективних регіональних проектів для фінансування з Державного фонду регіонального розвитку у 2018 році. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе.

«У 2018 році фінансування проектів за рахунок Держфонду регіонального розвитку передбачено у розмірі 6 млрд гривень. Завдяки реалізації таких проектів як будівництво та реконструкція шкіл, садків, лікарень, доріг у регіонах змінюються села та міста України. Хочу нагадати усім регіонам якнайскоріше подавати проекти на розгляд! Разом ми можемо зробити багато дійсно класних і позитивних проектів для людей. І чим раніше вони будуть затверджені, тим швидше розпочнеться їх реалізація», - сказав він.

У 2018 році пріоритетними напрямками для впровадження проектів є створення сучасних медичних амбулаторій, будівництво та реконструкція дитячих садків, шкіл, створення нового освітнього простору НОП в українських школах, будівництво сучасних ЦНАПів та сервісів порятунку «Безпечно».

Нагадаємо, у 2017 році з Держфонду регіонального розвитку були профінансовані близько 800 проектів у регіонах на 3,5 млрд грн.

 

версія для друку