українська російська англійська
Відшкодування втрат на суму 30,5 млн грн забезпечили аудитори Черкащини за 2017 рік
26.01.2018 | 12:16
Державна аудиторська служба України

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом 2017 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 30,5 млн грн.

За результатами ревізій та перевірок державних закупівель місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ та організацій прийняли 72 управлінські рішення.

Правоохоронні органи розпочали 26 досудових розслідувань за матеріалами контрольних заходів.

За вчинені фінансові порушення 243 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 49 – до дисциплінарної та матеріальної, четверо посадових осіб звільнено із займаних посад.

У 160 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано зупинення операцій із бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань.

Крім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 130,6 млн грн.

 

версія для друку