українська російська англійська
МВС: Кількість зареєстрованих злочинів скоротилася на 14%
27.01.2018 | 12:38
Міністерство внутрішніх справ України

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів, що завдяки цілеспрямованій та наполегливій роботі вдалось сформувати та підтримувати низку позитивних тенденцій в правоохоронній та безпековій сферах. Вперше за останні роки в Україні намітилась тенденція до зниження рівня злочинності в державі.

«Кількість зареєстрованих злочинів скоротилася майже на 14%, або близько 80 тис. в абсолютному значенні. Число наших громадян, які постраждали від злочинних діянь, зменшилося на 16%. Показовим є скорочення майже на 17% протиправних посягань на життя і здоров’я людей, зокрема умисних убивств, тяжких тілесних ушкоджень, у тому числі тих, що спричинили смерть потерпілого», - сказав Арсен Аваков.

Міністр також зазначив, що минулого року вдалося скоротити кількість розбійних нападів на чверть, грабежів – на 35%.

«Удалося кардинально змінити динаміку крадіжок, які протягом останніх років невпинно зростали. Порівняно з 2016 роком їх масив уперше зменшився на 17%», - зазначив очільник Міністерства.

Арсен Аваков нагадав позитивну статистику останнього року, за якою кількість кримінальних правопорушень, за якими особам повідомлено про підозру в їх скоєнні, збільшилася майже на третину. Число розкритих тяжких та особливо тяжких злочинів зросло також на третину.

 

версія для друку