українська російська англійська
У Києві відбулися урочистості з нагоди 25-річчя Центрального спортивного клубу ЗС України
26.01.2018 | 22:25
Міністерство оборони України

26 січня у приміщенні Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України відбулися урочистості з нагоди відзначення 25-ї річниці заснування Центрального спортивного клубу ЗС України.

В урочистих заходах взяли участь Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, спортсмени Збройних Сил України, чемпіони та призери міжнародних та всеукраїнських змагань, ветерани армійського спорту та інші почесні гості.

Під час урочистого заходу глава оборонного відомства генерал армії України Степан Полторак з нагоди 25-ї річниці заснування Центрального спортивного клубу ЗС України вручив відзнаки Кабінету Міністрів України, відомчі відзнаки, нагороди, цінні подарунки та грошові премії спортсменам та ветеранам армійського спорту.

«Сьогодні я хочу привітати усіх армійських спортсменів та працівників Центрального спортивного клубу Збройних Сил України з 25-річним ювілеєм від дня створення. Головна цінність нашої країни – це люди, які зберігають мир і територіальну цілісність нашої держави у складні часи. Головне завдання спортсменів Збройних Сил України – це перемога та прославлення України на міжнародній арені та на спортивних майданчиках», – зазначив під час виступу Міністр оборони України Степан Полторак.

Також спортсменів Збройних Сил України та ветеранів армійського спорту було нагороджено від Міністерства молоді та спорту.  

 Завершились урочистості святковим концертом.

 Довідково

 За 25 років Центрального спортивного клубу Збройних Сил України 6767 спортсменів взяли участь у 2642 міжнародних змаганнях, де було завойовано1283 золотих, 1313 срібних та 1299 бронзових медалей.

У 2415 всеукраїнських змаганнях брали участь 14503 спортсмени, на яких здобуто 6518 золотих, 4702 срібних та 3891 бронзову нагороду. 3500 - на чемпіонатах, першостях, кубках Світу і Європи та під егідою Всесвітньої ради військового спорту.

За 25 років діяльності підготовлено 91 Заслужених майстрів спорту України, 267 майстрів спорту міжнародного класу України, 368 майстрів спорту України. За час існування ЦСК ЗС України 37 військовослужбовцям та працівникам присвоєно звання «Заслужений тренер України».

Золотими літерами вписані в історію ЦСК ЗС України спортсмени, які за 25 років вибороли на Олімпійських іграх та поповнили скарбницю 7 золотими, 8 срібними та 12 бронзовими нагородами.

 

версія для друку