українська російська англійська
Міненерговугілля розширює можливості для комунікацій та доступу до інформації
26.01.2018 | 17:35
Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

Міністерство енергетики та вугільної промисловості за підтримки Проекту ЄС «Association4U» продовжить роботу у напрямку покращення інформування громадськості про роботу Міністерства.

Сьогодні, під час зустрічі в.о. державного секретаря  Юлії  Підкоморної  з експертом проекту ЄС «Association4U» Людмилою Косар обговорено низку питань подальшої співпраці у межах проекту.

Однією з форм  роботи в напрямку відкритості стане функціонування «інформаційного вікна», яке буде розроблене та працюватиме за сприяння проекту ЄС «Association4U» на офіційному веб-сайті Міненерговугілля України. 

«Наше завдання – забезпечення ширшого доступу до інформації, розкриття суті реформ, які проводить Міністерство. Нам важливо доносити до громадян інформацію про переваги від розробленого відповідно до європейських стандартів законодавства. Спільні інформаційні кампанії стануть одним із чергових кроків у рамках налагодження діалогу із громадськістю», - наголосила Юлія Підкоморна.

Ініціативу щодо розширення каналів комунікацій підтримав Генеральний директор Директорату викопних видів палива Максим Федотов.

«З урахуванням величезного масиву інформації та потреб донесення повідомлень про суть реформ в галузі ми відчуваємо потребу у фахових навчаннях з комунікацій  для новопризначених фахівців з питань реформ. Це сприятиме активізації  їх участі в інформаційних кампаніях Міністерства», - зазначив Максим Федотов.

Зокрема, йшлося про можливості організації зустрічей, тренінгів для  фахівців з питань реформ новостворених директоратів та спеціалістів Міністерства.

Нагадаємо, у 2017 рік на веб-сайті Міненерговугілля України створено рубрику «Інформація у формі відкритих даних», започатковано регулярне (щоденне, щомісячне, щоквартальне) розміщення статистичної інформація у формі відкритих даних про основні напрями діяльності Міненерговугілля.  На постійній основі здійснюється оприлюднення наборів даних на Єдиному державному порталі відкритих даних: www.data.gov.ua.

 

версія для друку