українська російська англійська
У 2017 році на Чернігівщині 1724 учасники АТО отримали земельні ділянки сільськогосподарського призначення
26.01.2018 | 17:25
Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

У 2017 році до Головного управління Держгеокадастру у Чернігвській області із заявами про надання у власність земельних ділянок звернулося 2 566 учасників АТО та членів родин загиблих воїнів.

За результатами розгляду заяв військовим надано 1 625 дозволів на розроблення документації із землеустрою щодо приватизації земельних ділянок, ще 1 724 учасникам АТО вже затверджено проекти землеустрою та передано земельні ділянки у власність.

Усього від часу запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам АТО до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області надійшло від військовослужбовців 8 199 звернень, по яких АТОвцям надано 6 552 дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на землі загальною площею 8,2 тис. гектара. Станом на сьогодні 4 084 проекти землеустрою затверджено та надано у власність учасникам АТО земельні ділянки.

Довідково

На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.

 

версія для друку