українська російська англійська
Бюджети Хмельниччини в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв отримали понад 707 тис. гривень
30.01.2018 | 18:02
Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

З початку 2017 року в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв до бюджетів Хмельницької області надійшло 707,22 тис. гривень.

Нині на спеціальних рахунках місцевих рад Хмельниччини сумарно акумульовано 16,7 млн гривень. З них на рахунках обласної ради – 1,1 млн грн, міст обласного значення – 217,38 тис грн, районних рад – 2,8 млн грн, сільських, селищних і міських рад – 12,6 млн гривень.

Найбільше коштів знаходиться у розпорядженні місцевих рад Городоцького (8,6 млн грн), Хмельницького (1,8 млн грн), Кам’янець-Подільського (1,3 млн грн), Ярмолинецького (1,1 млн грн) районів Хмельницької області.

Довідково

Відповідно до статті 209 Земельного кодексу України, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва, використовуються на освоєння земель для сільсько- та лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.

 

версія для друку