українська російська англійська
Уряд призначив нового члена наглядової ради ДК "Укроборонпром"
31.01.2018 | 12:57
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Сьогодні, 31 січня, Кабінет Міністрів України за ініціативи Мінекономрозвитку призначив нового члена наглядової ради - представника Уряду Державного концерну “Укроборонпром”. Ним став американець доктор Ентоні Тетер.

 З 2001 до 2009 Ентоні Тетер обіймав посаду Директора Агентства передових оборонних дослідницьких проектів (DARPA), забезпечуючи управління інноваційними та високоприбутковими проектами Агентства. Наразі Ентоні Тетер є членом кількох консультативних та дорадчих рад та провідним членом Ради з конкурентоспроможності США (м. Вашингтон).

Ентоні Тетер служив у Збройних Силах США (Військово-морському та Оборонному підрозділах), в Офісі національної політики контролю над наркотиками. Має наукові ступені бакалавра з електротехніки Політехнічного інституту Ренсселера (Rensselaer Polytechnic Institute, США), магістра та Доктора філософії з електротехніки Стенфордського Університету (Stanford University, США).

З серпня 2016 року Ентоні Тетер реалізовував управлінські проекти з питань довгострокового розвитку в оборонно-промисловому комплексі України.

Нагадаємо, що 23 січня  Головою Наглядової ради “Укроборонпрому” було обрано ректора Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського" Михайла Згуровського.

 

версія для друку