українська російська англійська
Павло Розенко: Питання про приватизацію кіностудії Довженка зараз не стоїть - сьогодні мова йде про її модернізацію та відновлення діяльності
01.02.2018 | 13:37
Служба Віце-прем'єр-міністра України

На сьогодні дискусія про приватизацію Національної кіностудії імені Олександра Довженка в Уряді завершена - прийнято політичне рішення, підтримане і Президентом, і Прем’єр-міністром, що кіностудія Довженка не підлягає приватизації. Про це в ефірі «5 каналу» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Але це не означає, що вона має залишитися в тому вигляді, в якому вона зараз є. Тому що стан її жахливий. Причини цього стану очевидні – її свідомо вбивали і доводили до зубожіння протягом тривалого часу. На сьогодні від Національної кіностудії Довженка залишилися лише назва, добре ім’я, частина колективу і прекрасні актори.  Але матеріально-технічна база  фактично в стані занепаду», - сказав він.

Павло Розенко нагадав, що Міністерство культури України разом з Національної кіностудією та Держкіно найближчим часом розроблять проект стратегічного плану розвитку і модернізації Національної кіностудії імені Довженка. «Переконаний, що цього року,  в 90-ту річницю заснування Кіностудії Довженка, ми будемо мати прориви в цьому напрямку, в тому числі і щодо матеріально-технічного переоснащення, яке дасть шанс кіностудії відновити свою діяльність», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

 

версія для друку