українська російська англійська
МІП: У Чернігові відкрито виставку «Формула безпеки Україна-НАТО»
01.02.2018 | 15:02
Міністерство інформаційної політики України

30 січня 2018 року в Обласному молодіжному центрі м. Чернігів за участі заступника Міністра інформаційної політики України Дмитра Золотухіна відбулася церемонія відкриття виставки «Формула безпеки Україна-НАТО».

Барбара Маронкова, директор Центру інформації та документації НАТО, розповіла, що виставка присвячена 20-річчю підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північноатлантичного договору: «Україна – єдина з країн-партнерів НАТО, що взяла участь у всіх операціях і місіях НАТО за кордоном. Ми охоче покажемо всю практичну допомогу, яку може надати Альянс Україні. Ця виставка розповідає про співробітництво України та НАТО в різних сферах».

Заступник Міністра Дмитро Золотухін зазначив: «З огляду на російську агресію співпраця з НАТО є пріоритетним напрямом роботи для України. Оскільки десятиріччя життя в Радянському Союзі виховали в українській суспільній свідомості певні стереотипи стосовно Організації Північноатлантичного договору, сьогодні ми маємо знайти слова й інструменти, щоб донести правдиву інформацію до всіх аудиторій».

Виставка «Формула безпеки Україна-НАТО» організована Центром інформації та документації НАТО за підтримки Міністерства інформаційної політики України й Українського кризового медіа-центру.

Нагадаємо, 19 грудня 2017 року виставка «Формула безпеки Україна – НАТО» відкрилася в Сумському державному університеті.

 

версія для друку