українська російська англійська
Цьогоріч на Дніпропетровщині в Prozorro зареєстрували понад 10 тисяч лотів
01.02.2018 | 15:44
Дніпропетровська ОДА

 У січні 2018 року в системі електронних держзакупівель Prozorro зареєстрували понад 10 тисяч лотів. За останні два роки їх кількість збільшилася вп’ятеро, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Кількість зареєстрованих у Prozorro лотів постійно зростає. Більше стає й підприємців, які хочуть співпрацювати з державою та користуватися електронною системою. За два з половиною роки роботи сервісу бізнесмени переконалися: він зручний та максимально прозорий. Такими й мають бути державні закупівлі, наголошує Президент України Петро Порошенко», - зазначив Валентин Резніченко.

У січні 2018-го на Дніпропетровщині у Prozorro зареєстрували понад 10 тис. лотів, тоді як у січні 2016-го – лише майже 1,9 тис.

Найактивніше через електронну систему працює Дніпропетровська ОДА. Цьогоріч – більше 3 тис. лотів на суму 2,1 млрд грн. Також у лідерах Дніпро – 1,7 тис. лотів на 1,7 млрд грн.

У серпні 2015 року Дніпропетровська ОДА однією з перших в Україні перевела держзакупівлі в систему Prozorro. За підсумками 2017-го Дніпропетровська ОДА посіла перше місце по завершеним торгам серед облдержадміністрацій. Торік вона завершила більше 21 тисячі торгів.

 

версія для друку