українська російська англійська
Відбулась зустріч заступника Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції з представниками японського агентства міжнародного співробітництва JICA
01.02.2018 | 19:48
Міністерство інфраструктури України

1 лютого відбулась зустріч заступника Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктора Довганя з представниками японського агентства міжнародного співробітництва JICA, у заході також взяли участь представники аеропорту  «Бориспіль» та державного підприємства «Адміністрація морських портів України».

Під час зустрічі обговорено перспективу реалізації інфраструктурних проектів на півдні України, серед яких проект будівництва Миколаївського мосту.

У  2013 році було розроблено проектну документацію техніко-економічного обґрунтування «Будівництво мостового переходу через річку Південний Буг в місті Миколаєві, Миколаївська область». Розпорядженням Кабінету  Міністрів України від 11.07.2013 року № 511 затверджено вищезазначене ТЕО. Представники японського агентства JICA повідомили, що навесні 2018 року планується приїзд японських експертів для вивчення і дослідження поточної ситуації з проектною документацією і восени буде представлено результат дослідження, на основі якого буде залучено кредитні кошти для реалізації даного проекту.

 

версія для друку