українська російська англійська
Офіційно представлено директора Координаційного центру з надання правової допомоги, - Мін’юст
02.02.2018 | 11:41
Міністерство юстиції України

За результатами відкритого конкурсу директором Координаційного центру з надання правової допомоги призначений Олексій Бонюк.

Під час офіційного представлення Міністр юстиції Павло Петренко зазначив, що Олексій Бонюк протягом останніх місяців успішно виконував обов’язки директора, тож зможе реалізувати складні завдання, які стоять сьогодні перед системою безоплатної правової допомоги.

«Я розраховую, що це дасть новий імпульс у співпраці як з міжнародними партнерами, так і в роботі самої системи. Сподіваюся, що 2018 рік стане роком якісно нового розвитку системи безоплатної правової допомоги», - зазначив Павло Петренко та підкреслив, що Міністерство юстиції буде і далі підтримувати систему безоплатної правової допомоги, дотримуючись принципів її операційної незалежності.

Олексій Бонюк подякував за підтримку Міністерства юстиції, зазначивши, що права людини – це одна з найважливіших цінностей в суспільстві. «У нас багато справ попереду. Думаю, що наша спільна, командна робота доводитиме ефективність системи БПД, захищаючи права українських громадян», - наголосив новопризначений директор Координаційного центру з надання правової допомоги.

Нагадаємо, конкурс на посаду директора Координаційного центру з надання правової допомоги проходив з 20 листопада 2017 року за новою, вдосконаленою процедурою відбору, розробленою спільно з міжнародними партнерами та громадськими правозахисними організаціями, зокрема Міжнародним фондом «Відродження», Центром стратегічного захисту Харківської правозахисної групи, представниками Посольств Канади і США та Офісу Ради Європи в Україні. Порядок проведення конкурсу був затверджений наказом Міністерства юстиції України від 06.09.2017 № 2823/5.

Нагадаємо: система  безоплатної правової допомоги – це мережа із 551 ТОЧКИ ДОСТУПУ до безоплатної правової допомоги по всій Україні.

 

версія для друку