українська російська англійська
У Запорізькій області більше 18 тис. громадян замовили витяг з Державного земельного кадастру on-line через мережу Інтернет
02.02.2018 | 12:41
Державна служба геології та надр України

З липня 2015 року на Публічній кадастровій карті України запроваджено електронну послугу замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, яка дала можливість скоротити процедуру оформлення заяви до декількох хвилин, а розрізнення функції реєстрації цієї заяви та обробки звело до мінімуму можливість зловживань.

На території Запорізької області за цей період on-line замовлення здійснили 18 048 громадян, в т.ч. 762 – з початку року 2018 року.

Найбільше електронною послугою скористалися по земельних ділянках Мелітопольського (3 508), Запорізького (2 037) районів, м. Запоріжжя (1 954), Вільнянського (1 728) та Веселівського районів (1 416) Запорізької області.

Отримати витяг громадяни могли у найближчому Центрі надання адміністративних послуг, який обирали самі при замовленні.

Також з початку жовтня 2015 року запроваджено нову електронну послугу on-line замовлення витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Це одна з найбільш запитуваних адміністративних послуг, які надає землевпорядна служба.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку