українська російська англійська
Сергій Яровий: Рівень довіри громадян до ДСНС – понад 50 відсотків
02.02.2018 | 13:28
Міністерство внутрішніх справ України

За даними соціологічного опитування, проведеного у жовтні 2017 року, рівень довіри до Державної служби з надзвичайних ситуацій – 50,5 %. Про це повідомив сьогодні, 2 лютого, перший заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Яровий під час річного звіту ДСНС.

«За результатами минулорічної роботи ДСНС показала високий рівень професіоналізму та ефективності у подолані надзвичайних ситуацій. Підрозділи Служби забезпечили оперативне реагування на всі надзвичайні ситуації, що виникали протягом року. Особовий склад чітко розуміє ті завданні, які покладені на них. І надалі виконуватиме їх на належному рівні», ‑ сказав Сергій Яровий.

Він також зазначив, що основний напрямок реформування Держслужби з надзвичайних ситуацій – соціальне та технічне забезпечення рятувальників.

Зокрема, МВС залучилося підтримкою Кабінету Міністрів та підняло заробітні плати фахівцям ДСНС.

«Цього року ми багато коштів виділяємо на забезпечення працівників наших підрозділів житлом. 90 мільйонів гривень закладено лише в державному бюджеті на будівництво житла», ‑ повідомив перший заступник Міністра.

Сергій Яровий додав, що наразі Міністерство ініціювало створення вертолітного загону служби реагування.

«Я сподіваюся, що вже цього року будуть передані службі ДСНС вертольоти, які забезпечать оперативне реагування на надзвичайні ситуації та сприятимуть підвищенню ефективності роботи відомства», ‑ зазначив він.

Нагадаємо, нещодавно хмельницькі рятувальники отримали 39 службових квартир, а також сучасну техніку.

 

версія для друку