українська російська англійська
НАЗК в 2017 році опрацювало 120 антикорупційних програм від органів влади
02.02.2018 | 15:54
Національне агентство з питань запобігання корупції

У минулому році на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції від органів влади надійшла 121 антикорупційна програма, з них: від міністерств – 18, від інших центральних органів виконавчої влади – 44, від обласних, міських державних адміністрацій – 25, від інших органів влади – 34, з них – 8 від органів місцевого самоврядування.

Із вказаної 121 антикорупційної програми погоджено із пропозиціями – 109 програм, без зауважень у зв’язку із закінченням строку дії програм – 3. Одночасно були внесені приписи щодо проведення службових розслідувань в частині незадовільної організації роботи щодо запобігання та виявлення корупції. На сьогодні опрацьовується 1 програма, повернуто без розгляду – 8.

У зв’язку з тим, що однією з гарантій незалежності Національного агентства є прозорість його діяльності та з метою залучення громадськості та експертів до опрацювання антикорупційних програм, зокрема надання можливості щодо висловлення пропозицій до їх змісту, на веб-сайті Національного агентства створено підрубрику, у якій у міру надходження розміщуються відповідні антикорупційні програми органів влади

 

версія для друку