українська російська англійська
Міністр оборони України Степан Полторак у Пентагоні зустрівся із Міністром оборони США Джеймсом Меттісом
03.02.2018 | 12:20
Міністерство оборони України

"США є й буде головним стратегічним партнером для України. США з початку російської агресії стали на захист України та підтримали нас у боротьбі за територіальну цілісність держави. Нам було б важко без цієї підтримки: ефективна дорадча, фінансова допомога, тренінгові програми, все це – успішні Збройні Сили України. Успішні реформи – єдиний спосіб укріпити обороноздатність країни", – наголосив Міністр оборони України Степан Полторак.

"Я вдячний Уряду США, Конгресу та Президенту США за надання Україні оборонної летальної зброї . Це було вчасне й правильне рішення. Це підтримка нашої молодої держави, потужний сигнал агресору, що Україна не одна. Це потужний сигнал партнерам, що з Україною необхідно співпрацювати, адже вона бореться за мир на європейському континенті. Наш шлях незворотній – він пов’язаний з побудовою сильної демократичної держави", – підкреслив глава оборонного відомства.

У ході зустрічі Міністрів оборони України та США, Джеймс Меттіс, звертаючись до Степана Полторака зауважив: "Мені приємно працювати з вами, тому що ви завжди точні, лаконічні і завжди дивитеся на події з перспективою. Я завжди буду пам’ятати синє небо над Києвом під час святкування Дня Незалежності України, згадувати колір яскравих українських соняшників — це надзвичайно красиво."

 

версія для друку