українська російська англійська
На Львівщині завершилась перша конференція із планування військових маневрів «Репід Трайдент-2018»
03.02.2018 | 17:04
Міністерство оборони України

На Львівщині завершилась перша конференція із планування наймасштабніших спільних сухопутних навчань підрозділів Збройних Сил України та армійських підрозділів іноземних держав у поточному році «Репід Трайдент-2018».

Представники командування Сухопутних військ ЗС України та військово-тренувальної місії ЗС США, а також військовослужбовці армій понад 10 країн-учасниць НАТО та партнерів Північноатлантичного Альянсу 2 лютого підбили підсумки своєї роботи за тиждень.  

Відповідно до концепції серії навчань «Репід Трайдент», у 2018 році українські військовослужбовці продовжуватимуть тренування разом з іноземними партнерами у діях в складі коаліційних сил під час операцій миротворчого та стабілізаційного характеру.

За сценарієм, українським воїнам під час військових маневрів «Репід Трайдент-2018» доведеться протидіяти гібридним загрозам, а також поділитись власним бойовим досвідом, набутим під час участі в проведенні Антирерористичної операції із колегами з-за кордону.

Попередньо сплановано, що у проведенні навчання братимуть участь понад 2 тисячі українських військовослужбовців, а також солдати та офіцери з 10 держав – членів НАТО та країн-учасниць програми «Партнерство заради миру». Також будуть залучені військовослужбовці багатонаціональної Литовсько-Польсько-Української бригади імені великого гетьмана Костянтина Острозького. Проведення навчань заплановано на другу половину 2018 року.

Слід наголосити, що до офіційного початку військових навчань організатори «Репід Трайдент-2018» зберуться разом ще двічі для того, щоб остаточно затвердити план проведення міжнародних військових навчань та доопрацювати спільні документи щодо їх проведення.

 

версія для друку