українська російська англійська
З початку 2018 року державними кадастровими реєстраторами Луганщини зареєстровано 1 167 земельних ділянок
05.02.2018 | 12:08
Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

З початку поточного року державними кадастровими реєстраторами Головного управління Держгеокадастру у Луганській області за заявами громадян зареєстровано 1 167 земельних ділянок, надано 541 витяг з кадастрової системи про земельну ділянку, внесено 20 змін до відомостей Державного земельного кадастру про земельні ділянки та надано 96 довідок, що містять узагальнену інформацію про землі (території) за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру та внесено 2 відомості про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць.

Найбільше осіб звертаються про надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з кадастрової системи про земельну ділянку на території Новопсковського, Станично-Луганського та Новоайдарського районів Луганщини.

Також на території Луганської області опрацьовано 1 002 та надано 916 витягів, заявки на які сформовані в електронному вигляді через Публічну кадастрову карту. Найбільше заявок в електронному вигляді сформовано на території Старобільського (184 заяви), Станично-Луганського (136 заяв) та Попаснянського (135 заяв) районів.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку