українська російська англійська
Кадастрові реєстратори Тернопільської області опрацювали більше семи тисяч звернень громадян
06.02.2018 | 10:10
Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

З початку поточного року фахівці Держгеокадастру у Тернопільській області розглянули і опрацювали 7 321 звернення громадян з питань ведення Державного земельного кадастру. Це становить 90,2% від загальної кількості заяв про реєстрацію земельних ділянок, надання витягів із кадастрової системи про земельну ділянку, викопіювань з кадастрової карти (плану), а також надання довідок, що містить узагальнену інформацію про землі та виправлення технічних помилок у відомостях Державному земельному кадастрі, які допущено не з вини органу, що здійснює його ведення.

Найбільшу кількість звернень про реєстрацію земельних ділянок за цей період розглянули спеціалісти у Тернопільському (7 096), Монастириському (6 452), Збаразькому (5 722) районах Тернопільської області.

У минулому році до Держгеокадастру Тернопільської області надійшло 114 312 заяв громадян про надання адмінпослуг з питань ведення Державного земельного кадастру. Упродовж 2017 року фахівці опрацювали 110 774 заяви, або 97% від їх загальної кількості. З них 66 690 заяв (58,3% від загальної кількості) стосувалися реєстрації земельних ділянок.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку