українська російська англійська
Вперше у 2018 році відбулося направлення кандидатів на військову службу за контрактом до навчальних центрів Збройних Сил України
06.02.2018 | 16:55
Міністерство оборони Україн

Наприкінці січня військовими комісаріатами вперше у 2018 році здійснено направлення до навчальних центрів Збройних Сил України кандидатів на військову службу за контрактом, які пройшли відбір та відповідають вимогам проходження військової служби.

Для якісного розподілу на навчання за фахом прийнятих на військову службу громадян у навчальних центрах організовано роботу кваліфікаційних комісій.

З військових комісаріатів у навчальні центри Збройних Сил України направлено понад 650 громадян України, у тому числі, до навчальних центрів Сухопутних військ Збройних Сил України – близько 400 громадян.

Громадяни, які раніше не проходили військову службу та не складали військову присягу, а таких більше 300 осіб, будуть приведені до Військової присяги після завершення загальновійськової підготовки.

До навчальних центрів також прибувають учасники АТО, які мають великий досвід у веденні бойових дій та бажають знову поповнити підрозділи бойових військових частин.

Переважна більшість кандидатів на військову службу за контрактом (біля 90 відсотків) прийняли рішення проходити військову службу у бойових військових частинах сухопутної компоненти Збройних Сил України.

Кандидатам на військову службу за контрактом із числа жінок запропоновані посади у бойових військових частинах, мобільних госпіталях та окремих санітарних ротах.

Довідково

У 2017 році на військову службу за контрактом з числа громадян України, відібраних військовими комісаріатами, було прийнято 30 740 осіб. Крім того, 1976 військовослужбовців строкової військової служби уклали контракти та далі бажають проходити військову службу у бойових частинах.

 

версія для друку