українська російська англійська
Звіт ДБР щодо розгляду запитів на публічну інформацію за листопад – грудень 2017 року
06.02.2018 | 18:21
Державне бюро розслідувань

1 березня 2016 року набрав чинності Закон України «Про Державне бюро розслідувань», який визначає правові основи організації та діяльності Державного бюро розслідувань.

За результатами конкурсів, що відбувалися протягом 2017 року, Указом Президента України від 22.11.2017 № 386/2017 призначено Директора Державного бюро розслідувань, а наказами Директора Бюро від 27.11.2017 за поданням Конкурсної комісії призначено його першого заступника та заступника.

У грудні 2017 року Державним бюро розслідувань за погодженням із Кабінетом Міністрів України затверджено організаційну структуру, а також введено в  дію штатний розпис центрального апарату Бюро.

Із моменту призначення керівництва Бюро на виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» вживалися заходи, спрямовані на забезпечення права кожного на інформацію.

У грудні 2017 року до Державного бюро розслідувань надійшло 2 запити на публічну інформацію, що задоволені в установленому законодавством порядку. Обидва запити надійшли поштою, один з яких надіслано громадянином, а інший – громадським об’єднанням із статусом юридичної особи.

У своїх запитах на публічну інформацію запитувачі цікавляться організаційними питаннями створення Державного бюро розслідувань та нормативно-правовими актами, що розробляються на вимогу Закону України «Про Державне бюро розслідувань».

Усі запити розглянуто в межах визначеного Законом п’ятиденного строку.

 

версія для друку