українська російська англійська
Цьогоріч на Дніпропетровщині близько 1,5 тис. вчителів пройдуть онлайн-курси підвищення кваліфікації
07.02.2018 | 09:54
Дніпропетровська ОДА

Педагоги Дніпропетровщини, які навчатимуть першокласників, пройдуть онлайн-курс з підвищення кваліфікації. Нові методики навчання, психологію та менеджмент опановуватимуть 1,5 тисячі вчителів. Про це повідомили в департаменті освіти та науки Дніпропетровської ОДА.

«Оскільки підвищити кваліфікацію має велика кількість вчителів та в обмежені терміни, вперше застосовуємо змішане навчання. Педагоги опановуватимуть онлайн-курс вдома, а сесії здаватимуть в Академії неперервної освіти. З кожного модуля – окремий екзамен», – зазначили в департаменті.

Онлайн-курс розміщений на освітній платформі EdEra. Він складається з 6 модулів. Більше 30 лекцій містять інформацію щодо освітньої реформи, розповідають, які зміни відбудуться в початковій школі, про новий освітній стандарт, методики навчання, основи нейропсихології, менеджменту класу. Також буде модуль, присвячений інклюзивній освіті.

Курс обов'язковий для всіх вчителів, які працюватимуть наступного навчального року з першокласниками. Спеціалісти, які здадуть тести, отримають сертифікат.

 

версія для друку