українська російська англійська
Степан Полторак: Законопроект про національну безпеку дозволить створити сильну, професійну армію
07.02.2018 | 19:10
Міністерство оборони України

На цьому, сьогодні, 7 лютого, наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони.

«Рада національної безпеки і оборони підтримала проект закону «Про національну безпеку України», і я сподіваюсь він буде прийнятий Верховною Радою України. До змісту цього законопроекту були включені всі положення, які ми опрацювали разом із нашими радниками, а також партнерами з країн Альянсу», – зазначив генерал армії України Степан Полторак.

Очільник оборонного відомства зауважив, що до законопроекту включені всі основні вимоги та положення щодо реформування Міністерства оборони, Збройних Сил України, виконання оборонного стратегічного бюлетеня, починаючи від запровадження демократичного цивільного контролю над Міністерством оборони та завершуючи розподілом функцій, завдань Генерального штабу та Збройних Сил України.

«Цей законопроект отримав дуже добру оцінку з боку наших партнерів під час моєї зустрічі у Вашингтоні, 2 лютого, з Міністром оборони США Джеймсом Меттісом, – повідомив Степан Полторак. – Вони підтримують нас в нашому прагненні здобути критерії та стандарти Альянсу, щоб ми мали можливість створити сильну, професійну армію».

 

версія для друку