українська російська англійська
Більше 300 тис. грн надійшло до держбюджету за адмінпослуги, надані фахівцями Держгеокадастру у Львівській області у січні цього року
08.02.2018 | 09:55
Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

У січні 2018 року працівники Головного управління Держгеокадастру у  Львівській області надали більше 23 тис. адмінпослуг громадянам та юридичним особам. На безоплатній основі громадяни отримали більше 20 тис. послуг. Також більше 3 тис. послуг фахівці землевпорядної служби надали на платній основі, за що нарахована плата у сумі 310 тис. гривень. Кошти спрямували до загального фонду державного бюджету.

Найчастіше громадяни звертались щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Фахівці  Головного управління Держгеокадастру у Львівській області опрацювали 2,5 тис. таких запитів, що становить 79% від загальної кількості наданих платних адмінпослуг.

Серед безоплатних адмінпослуг на Львівщині найбільш поширені запити щодо державної реєстрації земельної ділянки (5 586), про видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (3 644). Також безоплатно надано 2 988 тис. довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та їх форму власності та висновків про погодження документації із землеустрою.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку