українська російська англійська
Збільшення фінансування протиепізоотичних заходів - це подвійна відповідальність Держпродспоживслужби, - Володимир Лапа
08.02.2018 | 12:31
Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

У поточному році фінансування протиепізоотичних заходів було суттєво збільшене. На ці потреби у Державному бюджеті на 2018 рік передбачено 687 млн грн, - наголосив Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа під час колегії щодо підсумків роботи Держпродспоживслужби за 2017 рік та завдань на 2018 рік.

«Це вперше за всю історію незалежної України, коли запит Держпродспоживслужби щодо фінансування протиепізоотичних заходів був повністю задоволений. Але для нас це – подвійна відповідальність. Уряд зробив все для того, аби створити належні умови для роботи Служби. Тепер наше завдання – виправдати сподівання», - наголосив Володимир Лапа.

Він зазначив, що грамотне використання коштів – на відповідальності керівників центрального апарату та всіх територіальних органів.

Крім того, Голова Держпродспоживслужби особливу увагу звернув на боротьбу з корупцією в системі Держпродспоживслужби. За його словами, ситуація на місцях свідчить про те, що цю роботу потрібно суттєво підсилити.

«Ми повинні посилити роботу у співпраці з центральним апаратом Держпродспоживслужби, правоохоронними органами, органами місцевого самоврядування. Це імідж Служби та держави і це вимоги законодавства», - заявив Володимир Лапа.

 

версія для друку