українська російська англійська
Від початку 2018 року у Херсонській області громадянам було надано понад 9 тис. адміністративних послуг
09.02.2018 | 14:24
Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

У січні поточного року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області надали громадянам 9 111 адміністративних послуг, 6 418 із яких – безоплатно.

Надані безоплатні послуги стосувалися переважно державної реєстрації земельних ділянок з видачею витягу з Державного земельного кадастру – 2 372, видачі довідок із державної статистичної звітності про наявність земель і розподіл їх за власниками земель, землекористувачами та угіддями – 1 117, та видачі витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки – 1 256.

За отримані платні адмінпослуги громадяни перерахували до бюджетів майже 205,2 тис. гривень. Основну частину цих коштів – понад 199 тис. грн,  вони сплатили за 2 602 наданих кадастровими реєстраторами витяги із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку