українська російська англійська
Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
12.02.2018 | 09:37
Адміністрація Державної прикордонної служби України

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування, сьогодні вранці на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів:

«Майорське» – 100/40; «Мар’їнка» – 70/80; «Новотроїцьке» – 30/25; «Гнутове» – 70/40.

Загалом протягом минулої доби через контрольні пункти в’їзду-виїзду лінію розмежування перетнули 32,3 тисячі осіб та 4,2 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 7460 осіб та 885 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 8050 осіб та 1480 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 5240 осіб та 950 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3615 осіб та 880 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 7930 осіб.

Учора в КПВВ «Майорське» правоохоронці Краматорського загону виявили 2 автомобілі, якими громадяни мали намір незаконно до непідконтрольної території вивезти косметичні засоби та товари народного вжитку на загальну суму понад 37 тисяч гривень. Знайдений товар вилучено представниками ДФС.

Крім того, у цьому ж контрольному пункті в’їзду-виїзду правоохоронці з залученням службового собаки у нашого співвітчизника виявили 1 грам речовини рослинного походження сіро-зеленого кольору. Порушника передано Нацполіції.

У КПВВ «Гнутове» військовослужбовці Донецького загону спільно із працівниками фіскальної служби виявили в автомобілі «Skoda» реєстраційні номери та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, які були видані у так званій ДНР. Водій, громадянин України, прямував іномаркою української реєстрації з непідконтрольної території. Свідоцтво та номери вилучено представниками Нацполіції.

А в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Майорське» громадянин України запропонував прикордонникам хабар у розмірі 1 тисячі російських рублів. Таким чином він хотів «вирішити питання» про безперешкодний перетин лінії розмежування. На свою пропозицію він отримав відмову, після чого порушника передано представникам Національної поліції.

 

версія для друку