українська російська англійська
У 2018 році на капітальне будівництво і ремонт об’єктів ЗСУ виділено рекордний фінансовий ресурс - 4,07 млрд грн
09.02.2018 | 17:54
Міністерство оборони України

У 2018 році на заходи з капітального будівництва і ремонту об’єктів Збройних Сил України виділено рекордний фінансовий ресурс у сумі 4,07 млрд грн. На цьому сьогодні, 9 лютого, під час брифінгу в прес-центрі Міністерства оборони України наголосив заступник начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України полковник Олександр Чергінець.

За його словами, фінансування робіт буде здійснюватися за трьома напрямками.

Так, 3,01 млрд грн за загальним фондом Міністерства оборони України передбачено для будівництва, реконструкції та капітального ремонту військових об’єктів та будівництво казарм поліпшеного планування для військовослужбовців за контрактом. 1 млрд грн за спеціальним фондом за рахунок коштів, які надійшли до Міністерства оборони України від реалізації конфіскованого майна – на будівництво казарм поліпшеного планування для військовослужбовців за контрактом. Ще 59,65 млн грн за загальним фондом оборонного відомства передбачені за окремою програмою для переобладнання будівель під спеціально пристосовані казарми для військовослужбовців за контрактом, яка успішно діє більше 10 років.

«Слід відзначити, що фінансування Міністерства оборони на заходи з будівництва, реконструкції та капітального ремонту військових об'єктів динамічно зростає щороку, що дозволяє суттєво розвивати інфраструктуру військових містечок. Фінансування у 2018 році у порівнянні з 2017 роком збільшено майже у 4 рази. А якщо порівняти його з фінансуванням у 2014 році – збільшилось майже в 30 разів, з 136,82 млн грн до 4,07 млрд грн», – підкреслив полковник Олександр Чергінець.

У 2018 році в ЗС України планується відновити 756 військових об’єктів.

 

версія для друку