українська російська англійська
Представників від 4 громадських об’єднань рекомендовано до складу конкурсних комісій ДБР
12.02.2018 | 16:26
Державне бюро розслідувань

До складу конкурсних комісій Державного бюро розслідувань запропоновано включити представників від чотирьох громадських об’єднань. Ними стали:

Олександр Лємєнов (Громадська організація «Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів»);

Петро Варишко (Громадська організація «Громадський люстраційний комітет»); 

Максим Болдін (Громадська організація «Центр правового аналізу та дослідження політичних ризиків»);

Тарас Бойко (Громадська організація «Центр політико-правових реформ»).

Такі кандидатури Директору ДБР Роману Трубі запропонував Комітет з відбору представників громадських об’єднань до складу конкурсних комісій Державного бюро розслідувань за результатами засідання 8 лютого 2018 року.

До складу комітету увійшли:

Олег Базар – головний редактор видання «LB.ua»;

 Дмитро Остапчук– Голова Громадської організації «Антикорупційний монітор»;

Віктор Таран – голова Центру «Ейдос», член Ради Реанімаційного пакету реформ.

Усього 20 організацій надіслали свої документи до Державного бюро розслідувань. Розглянувши документи, комітет встановив, що 6 організацій або не відповідають зазначеним вимогам, або надали неповний пакет документів стосовно кандидатів.

Результати встановлювались шляхом рейтингового голосування у два тури. Вказані кандидатури членами комітету булі підтримані одноголосно.

Нагадаємо, що згідно з «Порядком проведення конкурсу для призначення на посади у Державному бюро розслідувань» до складу конкурсних комісій ДБР можуть входити представники громадських об’єднань та/або Ради громадського контролю.  Персональний склад конкурсних комісій затверджує Директор ДБР.

 

версія для друку