українська російська англійська
МІП: Телеканал іномовлення України UA|TV запустив власний сайт для всього світу
13.02.2018 | 15:14
Міністерство інформаційної політики України

12 лютого 2018 року офіційно запущено сайт каналу іномовлення України UA|TV, що є частиною Мультимедійної платформи іномовлення України.

Тестовий варіант сайту був у доступі вже з 5 лютого.

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець зазначив, що Мультимедійна платформа іномовлення України розвивається щодня: результативно відбуваються включення UA|TV в кабельні мережі cвіту та на інноваційних платформах мовлення світу.

«Тепер у нас є власний інформаційний портал телеканалу іномовлення України. Він відкриває можливості читати новини про Україну з першоджерел п’ятьма мовами: українською, російською, англійською, кримськотатарською та арабською». Міністр додав, що із запуском сайту телеканалу UA|TV, разом з ІА «Укрінформ», Україна «мовить» дев'ятьма мовами світу, що дає можливість заохочувати читачів з різних країн.

Генеральний директор МПІУ UA|TV Людмила Березовська повідомила, що «над кожною мовною версією сайту працюють окремі групи людей, і кожна мовна версія сайту орієнтована на інтереси своєї аудиторії. Редакторами кожної мовної версії є носії мови». Вона додала, що важливо зацікавити не тільки українську аудиторію, а й закордонну.

Нагадаємо, що телеканал розпочав мовлення 1 жовтня 2015 року. МПІУ сформована на базі державних телерадіокомпаній «Всесвітня служба «Українське телебачення і радіомовлення», «Банківське телебачення» (БТБ) та інформаційного агентства «Укрінформ».

 

версія для друку