українська російська англійська
Перший заступник Міністра оборони прочитав лекцію у НУОУ про підсумки і перспективи оборонної реформи
14.02.2018 | 18:48
Міністерство оборони України

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського перед керівництвом, науковими, науково-педагогічними працівниками та слухачами із лекцією виступив перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак щодо підсумків та перспектив оборонної реформи в Україні.

Виступ першого заступника глави оборонного відомства було присвячено осмисленню отриманого досвіду оборонного будівництва в умовах гібридної війни та уточненню пріоритетів подальшого укріплення оборони держави.

Іван Руснак ознайомив слухачів з основними підсумками та перспективними напрямами діяльності Міністерства оборони України в інтересах протидії зовнішній агресії та зміцнення обороноздатності держави. Також він проаналізував досвід організації та забезпечення оборони України в умовах гібридної війни, визначив проблемні питання, що виникли під час проведення антитерористичної операції на сході України.

Значну увагу у доповіді було присвячено окресленню пріоритетних напрямів оборонного будівництва України в контексті реалізації Стратегії національної безпеки України та Воєнної доктрини України, концептуальних та програмних засад подальшої розбудови національної оборони з урахуванням міжнародного аспекту безпеки України. У цьому контексті підкреслено важливість подальшого розвитку сектору безпеки і оборони України як цілісної системи.

Крім цього, перший заступник Міністра оборони України під час лекції визначив пріоритетні завдання військової освіти та науки на 2018  рік.

За результатами проведеного аналізу надано рекомендації щодо головних напрямів військового будівництва України в умовах стратегічного курсу на поглиблення партнерських відносин з оборонними відомствами інших держав.

 

версія для друку