українська російська англійська
МІП: У Києві розпочався тренінг ЮНЕСКО для правоохоронців з питань свободи слова та безпеки журналістів
14.02.2018 | 10:16
Міністерство інформаційної політики України

13-15 лютого 2018 року в ІА «Укрінформ» відбувається тренінг для працівників правоохоронних органів з підвищення обізнаності щодо свободи слова та безпеки журналістів. Співорганізатором заходу виступило Міністерство інформаційної політики України.

Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова зазначила, що сьогодні ми переживаємо особливі часи: в час постправди інформаційний вимір набуває особливого значення, а професія журналіста стає надважливою у формуванні правдивої картини життя. Для МІП захист професійної діяльності журналістів є найголовнішим пріоритетом. «Без знань і розуміння спільних цінностей побудови демократичного суспільства рух вперед не є можливим. Фактично, тренінг є частиною формування нової суспільної домовленості між правоохоронцями та журналістами, бо, зрештою, мета у всіх одна - спільно формувати вільну країну», - додала вона.

Голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко зазначив, що є дуже багато моментів, над якими треба спільно працювати з Національною поліцією, давати сигнал щирого партнерства – ось, що зараз важливо.

Довідково

Тренінг проводиться за підтримки ЮНЕСКО, Української національній комісії у справах ЮНЕСКО та Консультативної місії Європейського Союзу (EUAM).

Окрім того, співорганізаторами заходу є: Міністерство інформаційної політики України, Міністерство закордонних справ Литовської Республіки, Міністерство закордонних справ України,  Міністерство внутрішніх справ України та Національна поліція України.

Також до організації тренінгу долучилися громадські організації - Національна спілка журналістів та Інститут масової інформації.

 

версія для друку