українська російська англійська
46-й окремий батальйон спеціального призначення є взірцем міцного військового колективу, – Степан Полторак
16.02.2018 | 16:37
Міністерство оборони України

46-й окремий батальйон спеціального призначення є взірцем міцного військового колективу. На цьому, сьогодні, 16 лютого, під час робочої поїздки на Харківщину, наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

«46-й окремий батальйон спеціального призначення «Донбас-Україна», який у складі 54 окремої механізованої бригади оперативного командування «Схід», є взірцем міцного військового колективу. Коли і моральний клімат, і професіоналізм, і взаємовідношення в колективі дають можливість чітко, своєчасно виконати бойову задачу», – підкреслив Міністр оборони України Степан Полторак.

«День народження підрозділу, який зробив дуже багато, для того щоб звільнити українську землю від окупанта, – є святом для всіх Збройних Сил України і для мене як для Міністра оборони України. Цей підрозділ завжди виконував свої задачі на оцінку «відмінно», – зазначив глава оборонного відомства.

«Я дуже щасливий бачити хлопців з дуже добрим настроєм, коли кожен вмотивований. Під час вручення нагород і спілкування з бійцями, я почув, як мені вони відповідали, що ми звідти не підемо поки не звільнимо свою землю», – зауважив генерал армії України Степан Полторак.

Він наголосив, що немає такої ділянки фронту, де б не були бійці цього славетного підрозділу.

«Від імені Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, членів колегії Міноборони, Генерального штабу ЗС України та від себе особисто вітаю військовослужбовців 46-го окремого батальйону спеціального призначення “Донбас-Україна”, який у складі 54 окремої механізованої бригади оперативного командування “Схід” з третьою річницею від дня створення», – сказав під час нагородження Степан Полторак.

«Військовослужбовці цього підрозділу, зробили дуже багато для нашої країни. Чимало бійців втратили своє здоров’я, є в підрозділі і втрати, і ми ніколи не забудемо героїзму наших побратимів. Дякую вам за вашу мужність і патріотизм, самовіддачу і любов до України», – підкреслив Міністр оборони України.

«Кожен із вас думає не про власний комфорт і безпеку, а захищає у важкі часи рідну країну. Дякую вашим рідним за те, що чекають і вірять у ваше швидке повернення додому. Всі ви люди з великим серцем і великою душею! Дякую за непохитну віру у нашу Перемогу!» – зазначив глава оборонного відомства.

 

версія для друку