українська російська англійська
З початку 2018 року експертами Держгеокадастру Закарпатської області прийнято до опрацювання за принципом екстериторіальності 1 081 проект землеустрою
19.02.2018 | 12:20
Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

З початку поточного року в рамках реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, фахівцями Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області прийнято до опрацювання 1 081 проект землеустрою з інших областей. Станом на сьогодні експертами опрацьовано 966 проектів.

Із загальної кількості проектів, що надійшли 777 робіт отримали позитивний висновок, 189 – негативний, ще 115 примірників землевпорядної документації знаходяться на розгляді.

Найбільше проектів землеустрою опрацювали експерти у Міжгірському (174), Воловецькому (148) та Тячівському (143) районах Закарпатської області.

Спеціалістами Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області направлено на погодження до інших областей 1 235 проектів землеустрою, з них опрацьовано 1042 проекти, з яких 731 отримав позитивний висновок, 311 робіт оцінено негативно, ще 193 проекти знаходяться на розгляді.

У Закарпатській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта становить 22 особи.

Довідково

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.

 

версія для друку