українська російська англійська
Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції провів зустріч з аташе з питань оборони при Посольстві Румунії в Україні
19.02.2018 | 13:48
Міністерство оборони України

Сьогодні, 19 лютого, у Києві заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенант Анатолій Петренко провів зустріч з аташе з питань оборони при Посольстві Румунії в Україні капітаном 1-го рангу Юрій-Александру Ковалеовим у зв’язку із завершенням його каденції в Україні.

Генерал-лейтенант Анатолій Петренко подякував аташе за співпрацю та значний внесок у розвиток двосторонньої співпраці між Україною та Румунією у військовій сфері.

«Дякую Вам за винятковий внесок у розвиток відносин між оборонними відомствами наших країн, який торкнувся багатьох сфер, за сприяння посиленню обороноздатності України та підвищення спроможностей Збройних Сил України, – зазначив заступник Міністра оборони України. – Хотілося би подякувати за Вашу активність, позитивність, готовність співпрацювати для досягнення кращих результатів та ефективність».

У свою чергу військовий дипломат подякував Міністерству оборони України за підтримку та співпрацю.

«Нам вдалося налагодити хороші стосунки. На мою думку, відносини між нашими міністерствами отримали новий імпульс та були плодотворні. Ми співпрацюємо на рівні військово-морських сил, військовослужбовці Збройних Сил України вивчають англійську мову на курсах в Румунії, ваші курсанти проходять стажування на наших кораблях», – зазначив капітан 1-го рангу Юрій-Александру Ковалеов.

За значний внесок у зміцнення обороноздатності України, ефективну дипломатичну підтримку процесів розвитку і реформування Збройних Сил України за кращими світовими стандартами від імені Міністра оборони генерал-лейтенант Анатолій Петренко вручив капітану 1-го рангу Юрій-Александру Ковалеову відзнаку Міністерства оборони медаль «За розвиток військового співробітництва».

 

версія для друку