українська російська англійська
Цього року стартує новий ефективний етап залучення інвестицій до держкомпаній, - Прем'єр-міністр
19.02.2018 | 14:45
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Цього року в Україні має стартувати етап ефективного та прозорого залучення інвестицій до державного сектору. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він наголосив, що процес супроводжуватиме нове, прогресивне законодавство, а процес пошуку нового інвестора буде прозорим та конкурентним. Від цього виграють громадяни і держава в цілому.

«Головне завдання - прозорість, відкритість та зрозумілість для людей. Ми маємо в кожному держпідприємстві вибити корупцію та відсутність конкурентності. Вважаю, що це є принциповим», - заявив Володимир Гройсман.

За його словами, так само важливо проводити корпоратизацію великих держкомпаній, які мають стратегічне значення для економіки держави.

Довідково

В Україні нараховується майже 3,5 тис. державних підприємств, більшість з яких введені в експлуатацію понад 50 років тому. У держави немає достатніх ресурсів, аби провести модернізацію підприємств за новітніми технологіями. Неефективне управління доводить компанії до банкрутства і нерідко служить джерелом корупції.

 

версія для друку