українська російська англійська
Степан Полторак: В Укроборонпромі є величезний потенціал і його потрібно конструктивно використовувати
19.02.2018 | 17:41
Міністерство оборони України

Сьогодні, 19 лютого, в оборонному відомстві відбулася зустріч Міністра оборони України Степана Полторака з членом наглядової ради Державного концерну «Укроборонпром» Ентоні Тетером.

Міністр оборони України привітав американську делегацію та наголосив, що в умовах збройної агресії РФ ключове значення для забезпечення суверенітету України має консолідація зусиль Міноборони та оборонно-промислового комплексу держави. Це стосується, перш за все, проведенню дієвих реформ ЗС України та оборонно-промислового комплексу України.

«Без сучасних передових наукових розробок передового сучасного озброєння просто не може бути. В Укроборонпромі є величезний потенціал і його потрібно найбільш конструктивно використовувати. Я готовий до повної співпраці та сприяння у діяльності Концерну, усі наші спільні проекти просто мусять бути успішними», - наголосив під час зустрічі Міністр оборони України Степан Полторак.

Міністр оборони України наголосив також на необхідності активізації роботи наукових установ Національної академії наук України, налагодження міжнародної кооперації з відповідними науковими центрами країн-партнерів.

«Наглядова рада створена нещодавно, і ми зараз аналізуємо діяльність Концерну. Сьогодні я повний ініціатив та бажання щодо удосконалення нашої роботи. Вірю, що прямі рекомендації та контакт з вами для координації зусиль принесуть результат та наша робота буде продуктивною, - підкреслив Ентоні Тетер.

 

 

версія для друку