українська російська англійська
На Одещині більше 38 тис. громадян замовили витяг з Державного земельного кадастру on-line через мережу Інтернет
20.02.2018 | 10:29
Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

З липня 2015 року на Публічній кадастровій карті України запроваджено електронну послугу замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, яка дала можливість скоротити процедуру оформлення заяви до декількох хвилин, а розрізнення функції реєстрації цієї заяви та обробки звело до мінімуму можливість зловживань.

На території Одеської області за цей період on-line замовлення витягу з кадастрової системи про земельну ділянку здійснили 38 553 громадяни.

Найбільше зазначеною електронною послугою скористалися громадяни в Овідіопольському (8 433), Лиманському (6 591), Біляївському (4 476), Окнянському (1 783), Роздільнянському (1 394), Білгород-Дністровському (990), Кодимському (868), Великомихайлівському (937) і Арцизькому (1040) районах Одеської області та у м. Одесі (3 831).

Отримати витяг громадяни могли у найближчому Центрі надання адміністративних послуг, який обирали самі при замовленні.

Також з початку жовтня 2015 року запроваджено електронну послугу on-line замовлення витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Це одна з найбільш запитуваних адміністративних послуг, які надає землевпорядна служба.

Відомості про нормативну грошову оцінку землі необхідні при здійсненні цивільно-правових угод щодо земельних ділянок та прав на них. З початку 2018 року у Одеській області цим сервісом вже скористалися по 2 867 земельних ділянках.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку