українська російська англійська
Будувати якісне майбутнє держави можна за умов якісних змін в освіті, – Володимир Гройсман
21.02.2018 | 12:06
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Розбудова якісно нового рівня життя в Україні, здійснення економічного прориву вимагає якісних змін у системі освітивід дитячого садочка до вищого навчального закладу, сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду. Він підкреслив, що покоління, які приходять на зміну нинішнім, ценові люди з іншим мисленням та іншими можливостями. І вони вимагають інших стандартів освіти.

На думку Глави Уряду, один з кроків на обраному шляху – підвищення довіри й поваги для учителя через зміну умов роботи та підвищення зарплат. Так, за рішення Уряду майже 1 млрд грн буде направлений цього року на оновлення початкової школи, а зростання зарплат вчителів становитиме не менше 25%.

«Наші українські діти мають отримати можливість бути успішними. Тож питання освіти мають ключове значення, – сказав Володимир Гройсман. – Неможливо побудувати майбутнє країни без якісної конкурентної освіти».

У цьому контексті Глав Уряду підкреслив, що реформа освітипитання всієї вертикалі влади в Україні. Тож залученість місцевої влади до вирішення проблем освітян та розвитку освіти має бути максимальною. «Просив би всіхголів областей та міських голівплатіть  вчителям сповна! Все, що потрібно від Уряду, ми зробили. І ми будемо повертати повагу для вчителя в кожному куточку України. Прошу Міносвіти моніторити ситуацію в регіонах», - підкреслив Прем’єр-міністр.

 

версія для друку