українська російська англійська
У Краматорську проведено зустріч представників недержавних міжнародних організацій, які працюють в гуманітарній сфері Донбасу
23.02.2018 | 09:58
Міністерство оборони України

У Краматорську офіцери Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) взяли участь у черговій координаційній зустрічі представників недержавних міжнародних організацій, які здійснюють свою діяльність у гуманітарній сфері на Донбасі. 

Головним лейтмотивом зустрічі було обговорення питань гуманітарної цивільно-військової координації із захисту і поширення гуманітарних принципів та інформації щодо гуманітарної діяльності і мандатів недержавних організацій, а також надання допомоги  у переговорах  у критичних ситуаціях за напрямком гуманітарно-військової взаємодії.

Зустріч була також покликана покращити знання учасників гуманітарної діяльності щодо оперативної обстановки з  метою уникнення непорозумінь з обох сторін.

У зазначеному заході, який був ініційований управлінням ООН з координації гуманітарних справ також взяли участь представники силових структур, військово-цивільних адміністрації регіону та іноземних гуманітарних агенцій.

У ході обговорення питань гуманітарної ситуації в регіоні, Українська сторона СЦКК поінформувала учасників зустрічі про роботу яка проводиться спільно з спостерігачами Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ) по лінії відновлення цивільної інфраструктури Донбасу.

Зокрема, було зазначено, що після одностороннього прийняття рішенням Російської Федерації про виведення 19 грудня 2017 року військовослужбовців Збройних сил РФ зі складу Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін, українська сторони СЦКК продовжує свою діяльність, працюючи з СММ ОБСЄ у двосторонньому форматі, докладаючи усіх можливих зусиль для забезпечення припинення вогню, проведення ремонтно-відновлювальних робіт з метою покращення гуманітарної обстановки у регіоні.

 

версія для друку