українська російська англійська
Керівництво Мінсоцполітики та ЮНІСЕФ обговорили план співробітництва у найближчі роки
23.02.2018 | 14:47
Міністерство соціальної політики України

23 лютого відбулась зустріч заступника Міністра соціальної політики Наталії Федорович та заступника Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Олександри Чуркіної із заступником Голови Представництва ЮНІСЕФ в Україні  Лорою Білл та керівником програм ЮНІСЕФ з соціальної політики Артуром Айвазовим.

Сторони обговорили проект Плану заходів Програми діяльності ЮНІСЕФ в Україні на 2018-2019 роки та визначили кроки подальшої співпраці у межах Плану заходів.

Олександра Чуркіна зупинилась на пріоритетних напрямах Міністерства щодо захисту дітей та висловила побажання, щоб у Плані заходів на 2018-2019 роки були продовжені попередні проекти із захисту дітей, включаючи інтегровану модель соціального захисту і подальшу роботу в рамках децентралізації та деінституалізації.

Заступник Міністра Наталія Федорович звернула увагу на те, що для України зараз надзвичайно актуальною є тема протидії домашньому насильству та імплементація Закону України „Про запобігання та протидію домашньому насильству”, прийнятого 7 грудня 2017 року Верховною Радою України.

В свою чергу Лора Білл запевнила усіх присутніх, що робота ЮНІСЕФ у 2018-2019 роках буде зосереджена на вже розпочатих з Мінсоцполітики проектах, разом з тим, будуть враховані всі побажання, зауваження та пропозиції, що прозвучали під час зустрічі.

 

версія для друку