українська російська англійська
Кадастрові реєстратори Запорізької області опрацювали майже п'ять тисяч звернень громадян
23.02.2018 | 15:04
Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

З початку поточного року фахівці Держгеокадастру у Запорізькій області розглянули і опрацювали 4 895 звернень громадян з питань ведення Державного земельного кадастру, або 91% від загальної кількості заяв про реєстрацію земельних ділянок, надання витягів із кадастрової системи про земельну ділянку, викопіювань з кадастрової карти (плану), а також надання довідок, що містить узагальнену інформацію про землі та виправлення технічних помилок у відомостях Державному земельному кадастрі, які  допущено не з вини органу, що здійснює його ведення. 

Найбільшу кількість звернень про реєстрацію земельних ділянок за цей період розглянули у Оріхівському – 292, Якимівському – 222,  Токмацькому – 211, Мелітопольському – 171 районах Запорізької області.

Максимальну кількість витягів із Державного земельного кадастру видали у м. Запоріжжі та Запорізькому районі – 274, Бердянському – 174 та Мелітопольському – 164 районах Запорізької області.

Під час розгляду заяв фахівці землевпорядної служби перевіряють актуальність даних про земельні ділянки. Всі необхідні відомості вносяться до Державного земельного кадастру.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку