українська російська англійська
МОН пропонує долучитися до обговорення того, якою має бути Національна освітня е-платформа
27.02.2018 | 15:31
Міністерство освіти і науки України

Міністерство освіти і науки виносить на громадське обговорення проект Положення про Національну освітню електронну платформу.

Документ створить нормативну базу для впровадження і роботи е-платформи, що дозволить забезпечити учасників освітнього процесу сучасними електронними освітніми ресурсами і сервісами. Зокрема, е-платформа стане ресурсом для безоплатного забезпечення електронними підручниками школярів та педпрацівників згідно з Законом «Про освіту».

Національна освітня електронна платформа дасть поштовх для розвитку ринку виробництва електронних освітніх продуктів і сервісів,  сприятиме поширенню електронного навчання та формуванню цифрової компетентності учасників освітнього процесу в Україні.

Проект Положення є продуктом спільної роботи фахівців Міністерства освіти і науки, Інституту модернізації змісту освіти та Офісу ефективного регулювання, за консультативної підтримки Державного агентства з питань електронного урядування України.

Обговорення проекту Положення триватиме до 28 березня включно. Ознайомитися з документом і долучитися до обговорення можна за посиланням https://mon.gov.ua/ua/news/mon-proponuye-dlya-gromadskogo-obgovorennya-proekt-postanovi-kmu-pro-nacionalnu-osvitnyu-elektronnu-platformu

Наразі триває підготовка до публічних консультацій  щодо розробки технічних специфікацій та вимог до е-платформи.

Довідково

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти - заклад Міністерства освіти і науки, який здійснює наукове і навчально-методичне забезпечення модернізації змісту освіти, процесу виховання, розвитку та соціалізації особистості шляхом проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень та впровадження їх результатів.

 

 

версія для друку