українська російська англійська
ДАБІ та Хмельницька ОДА спільно працюють над питаннями розвитку санаторно-курортної інфраструктури регіону
27.02.2018 | 15:46
Державна архітектурно-будівельна інспекція України

Представники Державної архітектурно-будівельної інспекції на Хмельниччині ввійшли до складу комісії з перспективного розвитку курортно-рекреаційних ресурсів області. У лютому відбулося засідання цієї комісії, де обиралися місця для будівництва нових і розширення діючих санаторно-курортних і оздоровчих закладів на території курорту Сатанів.

Під час обговорення було визначено основні кроки, які необхідно здійснити, для популяризації курорту. Учасники заходу шукали шляхи для розвитку рекреаційних та оздоровчих можливостей смт Сатанів, пропонували цікаві рішення і вносили пропозиції. Серед них – про створення туристично-курортного центру, розроблення інвестиційних проектів підвищення спроможності сільських територій, організації дорожньо-транспортної інфраструктури, модернізації існуючих інженерних комунікацій населеного пункту та актуалізації зон санітарної охорони.

На сьогодні вже розроблено детальний план цієї курортної зони, розпочато роботи з проведення аналізу мінеральних вод, а також створено робочу групу з питань розвитку даної території та проведено підготовку до створення відповідної обласної програми.

За результатами засідання Хмельницька ОДА звернулась до Управління ДАБІ у Хмельницькій області з питання надання інформації щодо встановлення наявності права на виконання будівельних робіт та на експлуатацію об’єктів санаторно-курортної інфраструктури.

 

 

версія для друку