українська російська англійська
Прем’єр-міністр: Якісна боротьба з корупцією – запорука додаткових доходів до бюджету та ефективного використання ресурсів
28.02.2018 | 12:25
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Ефективна боротьба з корупцією і якісна робота антикорупційних органів та антикорупційного суду стане запорукою не тільки викорінення порушень законодавства, а й дозволить наповнювати бюджет коштами, які раніше розходилися по кишенях корупціонерів. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

«Будемо боротися з корупцією, будемо наповнювати бюджет. Приклад – митниця. Минулого року ми мобілізували до бюджету 70 млрд грн. Хочу сказати, що багато з цих грошей розходилися по кишенях. Тепер, коли починаємо системно змінювати ситуацію, кошти залишаються в бюджеті, - сказав Володимир Гройсман. – Таким чином, ми можемо модернізувати країну, підвищувати соціальні стандарти».

Під час засідання члени Кабміну заслухали черговий – п’ятий звіт громадської ініціативи «Разом проти корупції», яка викриває корупційні ризики в роботі центральних органів влади. Найбільш тривожними були визнані випадки купівлі-продажу підробних лікарняних, посвідчень водія, а також відсутність реально працюючої системи оцінки ризиків під час будівництва доріг. Як підкреслили автори звіту, саме на дорожнє будівництво держава цього року витратить до 50 млрд грн, тож контроль використання коштів і якості виконаних робіт – надважливе питання.

«Я максимально зацікавлений в тому, аби ініціатива продовжувала роботу і проливала світло на всі зловживання. Треба сміливо йти далі, обіцяю повну підтримку», - прокоментував результати дослідження Глава Уряду.

 

версія для друку