Повне зонування територій планується завершити до кінця 2015 року
01.07.2011 | 10:24
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства
 

Належна фінансова підтримка та залучення кваліфікованих спеціалістів дозволить ввести зонінг на всіх територіях України за 1-3 роки. Таку думку висловив заступник Міністра регіонального розвитку та будівництва України Ігор Соколов в ході засідання круглого столу «Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності» – надії та очікування майбутнього архітектури» 30 червня 2006 року.

«Найближчим часом ми плануємо ввести зонінг в інвестиційно-привабливих населених пунктах, таких як міста-мільйонники. А вже до кінця 2015 року ця принципово нова форма планувальних документів буде реалізована по всій території України», – зазначив він.

На його думку, протягом цього часу Міністерством будуть повною мірою втілені й інші норми нового Закону – розробка та оновлення містобудівної документації усіх рівнів майже 30 тисяч населених пунктів та створення служби Містобудівного кадастру.

«Введення новацій, запропонованих новим Законом, посилить боротьбу з проявами корупції, зменшить бюрократичний тиск на будівельну індустрію, підвищить персональну відповідальність забудовників й значно покращить інвестиційний клімат в цій сфері в цілому», - підсумував він.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244362608