"Бориспіль" першим у Східній Європі ратифікував документ, який наблизить обслуговування до європейських стандартів
14.09.2011 | 17:34
Прес-служба Міністерства інфраструктури
 

В аеропорту «Бориспіль» відбулася урочиста церемонія підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо впровадження проекту Спільного прийняття рішення(CDM-A).

Меморандум про взаєморозуміння «Міжнародний аеропорт “Бориспіль” CDM (Спільне прийняття рішення) має на меті впровадити в аеропорту «Бориспіль» систему CDM-A, яка вже діє в аеропортах Брюсселя, Мюнхена, Франкфурта, Парижа, Стокгольма, Хельсінкі, Мілана, Барселони, Лондона, Амстердама та спрямована на підвищення ефективності роботи аеропорту.

Система CDM аеропорту дозволяє більш ефективно і своєчасно приймати рішення в кожному аеропорту, що входить до мережі CDM, значно знижуючи кількість затримок з причини слот-регулювання та підвищуючи регулярність виконання рейсів в цілому. Партнери цієї мережі можуть обмінюватися точною та своєчасною інформацією, використовуючи повідомлення у форматі CDM-A, оперативно приймати рішення по стандартних процедурах та наземному обслуговуванню повітряних суден.

«Сьогодні в «Борисполі» відбувається знакова подія, - сказав генеральний директор аеропорту. - Ми першими не тільки в Україні, але й в усій Східній Європі ратифікували документ, який дозволить нам наблизитися до європейської системи обслуговування авіакомпаній та пасажирів».

З 4 по 7 липня 2011 року на базі навчального центру аеропорту «Бориспіль» експерти Євроконтролю провели повний курс навчання за системою CDM-A для співробітників ДП МА «Бориспіль», представників базових авіакомпаній, обслуговуючих компаній, представників Управління повітряного руху (УПР), Державної митної служби України, Державної прикордонної служби України, АОС.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244533551